Pojemnik na pościel w narożniku rozkładanym to bardzo przydatna funkcja. Na zdjęciu narożnik rozkładany Scandik U z trzema pojemnikami na pościel

Pojemnik na pościel - niezbędnik narożnika oraz kanapy

W dzisiejszych czasach, gdy przestrzeń w naszych domach staje się coraz cenniejsza, poszukiwanie mebli wielofunkcyjnych stało się priorytetem. Wśród nich narożniki oraz kanapy rozkładane zyskują coraz większą popularność. Ale czy wiesz, że istnieje jeden element, który może sprawić, że te meble staną się jeszcze bardziej praktyczne? Mowa tu o pojemniku na pościel, który jest nieodłącznym dodatkiem do narożników oraz kanap rozkładanych. Dzięki niemu możemy wykorzystać przestrzeń pod siedziskiem, nie tracąc przy tym na stylu i elegancji.

Narożnik rozkładany skandynawski z dwoma pojemnikami na pościel Scandik L dostępny na dmsm.pl

Narożnik skandynawski z pojemnikiem na pościel to doskonały przykład, jak można skorzystać z tej funkcjonalności. Wystarczy podnieść siedzisko i odsłonić pojemnik, w którym możemy przechowywać pościel, koce, poduszki czy inne przedmioty, które chcemy mieć zawsze pod ręką. Dzięki temu nasz narożnik nie tylko zapewnia wygodne miejsce do siedzenia i spania, ale także pozwala na utrzymanie porządku w salonie.

Warto również zwrócić uwagę na narożniki z dwoma pojemnikami na pościel. To rozwiązanie idealne dla większych rodzin, gdzie potrzeba przechowywania pościeli jest większa. Dzięki podwójnym pojemnikom, możemy łatwo zorganizować różne rodzaje pościeli dla różnych osób, co znacznie ułatwia codzienne funkcjonowanie i oszczędza miejsce w szafach.

Kanapa rozkładana z pojemnikiem na pościel to inny przykład mebla, który może zyskać na praktyczności dzięki tej funkcji. Często są to kanapy o mniejszych rozmiarach, które świetnie sprawdzają się w małych mieszkaniach lub pokojach gościnnych. Dzięki pojemnikowi na pościel możemy przechowywać komplety pościeli dla naszych gości, które będą zawsze pod ręką w momencie potrzeby.

Kanapa rozkładana Fox z pojemnikiem na pościel. Duży pojemnik na pościel pozwala przechować bezpiecznie przedmioty osobiste

Nie tylko narożniki i kanapy rozkładane mogą być wyposażone w pojemnik na pościel. Wersalki, które również mają funkcję spania, również mogą posiadać tę praktyczną cechę. Wystarczy podnieść siedzisko, a przed nami pojawi się przestrzeń do przechowywania pościeli czy innych niezbędnych rzeczy.

Jak widać, pojemnik na pościel to niezwykle użyteczny dodatek do mebli, który pozwala na optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Możemy w nim przechowywać nie tylko pościel, ale i również przedmioty osobiste, przeczytane książki czy też zabawki dziecka.

Polecane narożniki z pojemnikiem na pościel:

Narożnik skandynawski z dwoma pojemnikami na pościel Scandik L 

Narożnik skandynawski z trzema pojemnikami na pościel Scandik U

Nowoczesny narożnik do salonu z pojemnikiem na pościel Koda

Polecane kanapy oraz wersalki z pojemnikiem na pościel:

Wygodna kanapa rozkładana z pojemnikiem na pościel Fox

Klasyczna wersalka ze sprężynami bonell oraz pojemnikiem na pościel

Nowoczesna kanapa rozkładana ze sprężynami oraz pojemnikiem na pościel Roxy

Powrót do blogu