B2B - HURT W DMSM

B2B - HURT W DMSM MEBLE

W związku z rozwojem firmy DMSM Meble oraz licznym zapytaniom podmiotów biznesowych uruchomiliśmy dział zajmujący się zamówieniami B2B oraz Klientów Kluczowych. Nasza oferta jest skierowana do Hoteli, Lokali Gastronomicznych, Sklepów Meblowych, Jednostek Samorządowych oraz innych podmiotów gospodarczych. W DMSM Meble możesz liczyć na fachową obsługę, realizację zamówienia według Twoich potrzeb oraz atrakcyjną wycenę. 

Ogromne możliwości i lata doświadczenia

DMSM Meble jest w stanie wyprodukować mebel według Twoich preferencji. Szukasz narożnika według Twoich potrzeb? Dzięki własnej stolarni będziemy w stanie wykonać dla Ciebie dowolny rozmiar oraz formę. Chcesz zmienić kolor, przeszycia, wstawki? Nasi tapicerzy oraz krawcowe wykonają każde zlecenie. Chcesz zmienić układ półek, szuflad, drążków w szafie? Nie ma problemu - to Ty decydujesz! Chcesz z kimś porozmawiać o swoim projekcie? Zadzwoń lub napisz do nas. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, umeblowaliśmy wiele hoteli, restauracji czy burs szkolnych. Szukasz poważnego partnera biznesowego? Skontaktuj się z DMSM Meble.

Co zyskasz z DMSM Meble?

Indywidualny opiekun - nie rozmawiasz z kilkoma osobami - Twój opiekun zna Twoją sprawę i jej dopilnuje.

Realizacja według Twoich potrzeb - W przypadku zamówień hurtowych możemy zmienić niemal wszystko, by dostosować się do Twoich potrzeb. W DMSM Meble nie ma rzeczy niemożliwych.

Zakup z pierwszej ręki - W DMSM Meble otrzymasz możliwie najlepsze ceny. Skontaktuj się z nami i sprawdź nasze możliwości.

Skontaktuj się z nami telefonicznie: 535006262 lub mailowo kontakt@dmsm.pl