Dlaczego warto wybrać narożnik w stylu skandynawskim?

Dlaczego warto wybrać narożnik w stylu skandynawskim?

Jeśli szukasz wygodnego i stylowego mebla do  małego salonu, narożnik rozkładany w stylu skandynawskim może być idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Narożnik z funkcją spania to mebel, który pozwala na oszczędność przestrzeni i jednocześnie zapewnia wygodne miejsce do spania dla Twoich gości.

Jednym z największych atutów narożników rozkładanych jest możliwość wykorzystania ich jako rozkładanej rogówki, co sprawia, że mebel staje się idealny do małych salonów, gdzie nie ma wystarczającej ilości miejsca na oddzielne fotele czy kanapy. Skandynawski styl, z charakterystycznymi dla niego szarymi kolorami i minimalistycznymi wzorami, idealnie pasuje do wnętrz urządzonych w prosty i elegancki sposób.

Jeśli chcesz wybrać kolor narożnika, który będzie pasował do większości dekoracji wnętrzarskich, szary narożnik będzie idealnym wyborem. Ten neutralny odcień doskonale komponuje się z innymi kolorami, zarówno jasnymi, jak i ciemnymi. Ponadto, szary kolor narożnika dodaje elegancji i stylu do Twojego wnętrza.

Niektóre modele narożników rozkładanych w stylu skandynawskim posiadają także dodatkowe funkcje, takie jak schowki na pościel czy luźne poduszki. Dzięki tym praktycznym rozwiązaniom, narożnik z funkcją spania staje się jeszcze bardziej funkcjonalnym meblem, który sprawdzi się doskonale w Twoim salonie.

Narożnik skandynawski posiada charakterystyczne, wysokie, drewniane nóżki, dzięki którym łatwiej będzie Ci utrzymać czystość. Zdecydowana większość popularnych robotów sprzątających bez trudu zmieści się pod narożnikiem skandynawskim, co oznacza mniej kurzu, brudu i roztoczy.

Podsumowując, jeśli szukasz mebla do swojego małego salonu, który pozwoli Ci na oszczędność miejsca i jednocześnie będzie stylowy oraz wygodny, narożnik rozkładany w stylu skandynawskim będzie idealnym wyborem. Szary kolor, dodatkowe funkcje i minimalistyczny design to tylko niektóre z jego zalet, które sprawiają, że warto zainwestować w ten mebel.

Polecane narożniki w stylu skandynawskim:

Mały narożnik skandynawski Scandik

Duży narożnik skandynawski Scandik U

Powrót do blogu